Anasayfa / Sürücü Adayları İçin Faydalı Bilgiler / Özel Direksiyon Dersi Fiyatları

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları

Direksiyon dersi, profesyonel eğitmenlerin işidir. Lütfen kendinizi, sevdiklerinizi ve diğer insanları tehlikeye atmayın…

Milli Eğitim Bakanlığı Sertifika Onaylı Direksiyon Usta Öğreticileri Eşliğinde Özel Direksiyon Dersleri

Trafiğe çıkma konusunda tereddütleriniz varsa özel direksiyon dersi ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Ümitköy Sürücü Kursu otomatik ve manuel direksiyon dersleri ile aracınıza ve trafiğe daha iyi hakim olmanızı sağlayarak sizlerin daha rahat hissetmenizi sağlar. Amacımız sizlerin uzun süreli dersler almanızı sağlamak değil kısa sürede en iyi şekilde öğrenmenizdir. Son model araçlarla profesyonel direksiyon eğitimimizle daha rahat edecek ve trafiğe çıkmaktan korkmayacaksınız.

Direksiyon dersimizde sizlere trafik bilgisi, levhalar, aktif şehir içi ve dışı araç kullanımı, geri geri gelme, park etme gibi ihtiyacınız olacak tüm bilgileri size öğretiriz.

Dersi sizin için uygun olan saat ve tarihte yaparız ve eğitim günü öğretici tarafından bulunduğunuz yerden alınırsınız.

Bazı sürücüler uzun süredir araba kullanıyor olabilir fakat geçirdikleri bir kaza sonucu korkup trafiğe çıkmaya cesareti kalmaz özel direksiyon dersi ile bu travmayı atlatıp tekrar trafiğe çıkabilirsiniz.

Değerli sürücüler unutmayın ki sürücü koltuğunda hem kendi canınız hem de diğer yolcuların can güvenliği sizin elinizdedir bu yüzden iyi bir eğitim almadan trafiğe çıkmanız sakıncalıdır. Kendinizi yeterli görüyor olabilirsiniz fakat özel direksiyon dersi ile bu hakimiyetinizi işinde uzman hocalara test ettirmenizde fayda vardır.

 

Ankara Özel Direksiyon Dersi Fiyatlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

 

Ayrıca Bakabilirsiniz

Elektronik Ehliyet Sınavı(e-Sınav) nedir?

Bu makalede sizlere, Elektronik ehliyet sınavı hakkında detaylı bilgi aktarmaya gayret edeceğız.  Sürücü adayları açısından …